Short-Title Catalogue Netherlands

The Dutch National Bibliography up to 1801

Logo of the STCN

3735 Treffer

stcn/31666653X
Bericht, waarna J.H. Moeleman te Arnhem voornemens is, de hier na genoemde militaire werken, geduurende de maand juny en july [...] 1798 af te leveren voor de daar by gestelde pryzen
stcn/316667323
Notitie, van eenige der beroemdste en beste Hoogduitsche werken, welke voor [...] geringe prijzen, aan de eerstkomende liefhebbers worden afgeleverd in de boekwinkel van A.B. Saakes [...] te Amsteldam
stcn/316669865
Nader plan van inteekening op drie heele vels plaaten, van den jongsten zeeslag, tusschen de Bataafsche en Engelsche oorlogsvlooten, op de hoogte van Kamperduin, op den 11 october, 1797
stcn/316676721
Plan van inteekening op een werk, van het welke de titel is: De Theodicée van Paulus, of de rechtvaardigheid van God [...] door J.T. van der Kemp
stcn/316683426
Bericht wegens de Nederduitsche uitgave van Alle de reizen rondom de waereld van James Cook. [...] Bij de boekverkoopers Honkoop, Allart en Van Cleef. [...] Vertaald door J.D. Pasteur
stcn/316685194
Aankondiging eener geheel nieuwe oeconomische courant, ter bevordering van nationale huishoudkunde, nyverheid, koophandel [...] en alle andere middelen van bestaan. Welke, by wyze van intekening, met den aanvang des jaars 1799, staat te worden uitgegeven, by [...] C. Covens, te Amsterdam
stcn/316686166
J.C. Leeuwestyn, boekverkoper in den Haage, heeft gedrukt en alom verzonden: Dertigjaarige zeereizen van H. Vogel, nevens zijn leven
stcn/316659746
sample page

Sermons sur divers sujets intéressans de dogme et de morale, par feu mr. Jean Scipion Vernede

Amsterdam, veuve Changuion and Den Hengst, 1798

1 Exemplare. — STCN ID: 316659746

stcn/316667765
Bericht van inteekening, door den boekverkooper N. Cornel, te Rotterdam, aan het publiek, op een nieuw werk, genaamd: De levens-geschiedenis van Alexander de Groot
stcn/316673781
Beknopt bericht en korte inhoud van de belangrijke reize door Syrie en Egypte, gedaan door C.F. Volney, vertaald [...] door J.D. Pasteur